KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13789084

nr 1378 9084

Akvarell

Kina, 32x32, yttermått inklusive ram: 66x66 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

måndag 15 februari 2021
kl 18:42:41